Chcesz wykupić ubezpieczenie dla dziecka? Zobacz, na co zwrócić uwagę

Chcesz wykupić ubezpieczenie dla dziecka? Zobacz, na co zwrócić uwagę

4 września 2020 0 przez Wożny Portalu

Chcesz wykupić ubezpieczenie dla dziecka? Zobacz, na co zwrócić uwagę

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków chroni pociechę i rodziców w sytuacji, gdy już dojdzie do niepożądanego zdarzenia. Pozwala uzyskać środki na leczenie i rehabilitację oraz zakup sprzętu ortopedycznego. Zobacz, na co zwrócić uwagę, decydując się na wykupienie ubezpieczenia dla swojego dziecka.

NNW szkolne – czym tak naprawdę jest i przed czym chroni dziecko?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadów to ochrona, która działa od chwili jej wykupienia. Pozwala na dostęp do dodatkowych pieniędzy w sytuacji, gdy dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi na terenie szkoły lub wycieczki terenowej. Dotyczy zarówno zwichnięcia, skręcenia czy złamania kończyn, jak też poważniejszych zdarzeń, gdy pociecha, znajdując się w szkolnym autokarze, ulegnie na przykład wypadkowi komunikacyjnemu. Więcej na temat zakresu obowiązywania ubezpieczenia szkolnego przeczytasz na stronie internetowej https://www.eostroleka.pl/kompleksowe-ubezpieczenia-szkolne-dla-dzieci,art78397.html.

Na co zwrócić uwagę, wykupując polisę szkolną?

Istotny jest w tym przypadku nie tylko zakres ubezpieczenia, ale również czas i obszar jego obowiązywania. Podpisując umowę ubezpieczeniową zwróć również uwagę na kwestię wyłączeń, a więc sytuacji, w których dziecku nie będzie należało się odszkodowanie. Dobrym wariantem jest polisa z opcją assistance, która zapewnia swobodny dostęp do dziecięcych specjalistów, m.in. z zakresu chirurgii czy rehabilitacji.

 

1 1 vote
Article Rating