efino forum

efino forum

2 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Pożyczkodawca Efino. pl to jeden z liderów na rynku firm pożyczkowych. Chcąc uzyskać dodatkowe pieniądze na realizację własnych celów lub potrzeb warto zastanowić się nad ich ofertą, ze względu na fakt, iż w porównaniu do innych firm jest ona bardzo konkurencyjna. Efino to firma pożyczkowa cechująca się możliwością ratalnego spłacania zadłużenia, co w przeciwieństwie do 30 dniowych spłat oferowanych przez inne firmy, umożliwia nie nadwyrężenie budżetu domostwa.

 

Efino forum

 

Kluczem sukcesu firmy Efino, jest udzielanie pożyczek online. W ten sposób, bez wychodzenia z domu, istnieje możliwość złożenia wniosku i otrzymania pieniędzy na konto, przez 7 dni w tygodniu. Szukając więc, rzetelnej i sprawdzonej firmy warto zastanowić się nad usługami oferowanymi przez tego pożyczkodawcę.

Opinie o pożyczkodawcy Efino. pl

Najlepszym źródłem informacji o danym pożyczkodawcy są opinie jego klientów. Firma Efino. pl może cieszyć się bardzo pozytywnymi komentarzami i licznymi pochwałami. Praktycznie cała promowana przez nich oferta zgadza się z tym co podpisywane jest w umowie. Każda pożyczka może wynosić od 1000 do 6000 zł, a dodatkowo istnieje możliwość spłacania jej w wygodnych miesięcznych ratach. Ich minimalna ilości to 3 miesiące a maksymalna to 18 miesięcy. Pożyczki oferowane przez Efino, chociaż oferują wysokie sumy, to należy pamiętać, że powiązane są z bardzo wysoką prowizją. Jest to suma pieniędzy doliczana za to, że korzystamy z nie swoich pieniędzy. W efekcie skutkuje to tym, że spłacimy znacznie większą ilość pieniędzy niż się zadłużyliśmy. To niestety nie jedyna wada. Teoretycznie wnioskować o pożyczkę może każda pełnoletnia osoba, w praktyce jednak trzeba mieć ukończone minimum 21 lat, co skutkuje uniemożliwieniem uzyskania pożyczki przez tzw. młodych dorosłych (18-20 lat). Z drugiej jednak strony, nie ma górnej granicy wieku dla osób wnioskujących o chwilówkę. Dzięki temu, będąc rencistą czy emerytem, można uzyskać dodatkową gotówkę. Przyznawanie pożyczek ma tylko jeden warunek. Należy posiadać źródło dochodu, a firma pożyczkowa, podkreśla posiadanie prawa do weryfikacji bezpośrednio u pracodawcy, czy dany potencjalny klient jest zatrudniony.

Jak wnioskować u pożyczkodawcy Efino. pl?

Proces wnioskowania w firmie Efino. pl został bardzo uproszczony. Praktycznie sprowadza się on do wypełnienia formularza online, który można znaleźć na oficjalnej stronie pożyczkodawcy. Wniosek o pożyczkę został tak zaprojektowany by zawierał minimum formalności. Skraca to czas jego wypełniania i przyspiesza uzyskanie pożyczki. Ponadto dzięki systemowi weryfikacji danych osobowych, które nie opiera się na wykonaniu przelewu weryfikacyjnego (jak jest u większości firm, co skutkuje długim czasem oczekiwania na przelew), można uzyskać pożyczkę, już po 15 minutach od złożenia wniosku. Cały system opiera się na wykorzystaniu aplikacji Instator, która umożliwia szyfrowane zalogowanie się na konto bankowe, umożliwiając tym samym weryfikację osobową klienta. Cały proces jest bezpieczny, gdyż nad wszystkim czuwa zewnętrzna firma.

BIK i KRD

Chcąc uzyskać pożyczkę u pożyczkodawcy Efino. pl, należy pamiętać, że nie można być już zadłużonym. Firma sprawdza dokładnie wszystkie możliwe bazy dłużników ograniczając tym samym ryzyko niewypłacalności. Innymi słowy jeśli jest się zarejestrowany w bazach takich jak : BIK – Biuro Informacji Kredytowej, KRD- Krajowy Rejestr Długów, ERIF – Rejestr Dłużników, oraz Biuro Informacji Gospodarczej – InfoMonitor S. A, nie można liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę.

Podsumowanie

Efino. pl jest rzetelną firmą pożyczkową, pozytywnie ocenianą przez klientów. Szukając odpowiedniego pożyczkodawcy warto zastanowić się nad oferowanymi przez nich usługami, tym bardziej, że oferują najwyższe sumy pożyczek na rynku. Niemniej jednak, zawsze należy dokładnie zapoznać się z podpisywanymi przez nas dokumentami (umowami i oświadczeniami) w celu uniknięcia niepotrzebnych kłopotów i dodatkowych kosztów.

0 0 votes
Article Rating