Ile kosztuje pożyczka?

Ile kosztuje pożyczka?

8 stycznia 2018 1 przez Wożny Portalu

Koszty związane z pożyczkami bywają bardzo różne i w dużej mierze zależą od tego, gdzie staramy się o finansowanie. Jeśli wybraliśmy jeden z podmiotów bankowych, liczyć możemy na całkiem konkurencyjne warunki.

Decydując się z kolei na alternatywne podmioty świadczące usługi finansowe, powinniśmy pozostać bardzo ostrożni, ze względu na to, że pożyczka taka kosztować nas może naprawdę bardzo dużo.

O ile oprocentowanie w skali roku w banku wynosi zwykle kilkadziesiąt procent, o tyle w firmach pożyczkowych może być to nawet kilkaset razy więcej. Są to w prawdzie skrajne przypadki, jednak istnieje szansa, że trafimy na takie oferty.

 

Aby oszczędzić sobie zbyt dużych kosztów, dokładnie analizujmy dostępne możliwości i w pierwszej kolejności wybierajmy podmioty bankowe.

Dzięki temu zwiększymy swoje szanse na to, że wybrana przez nas pożyczka nie doprowadzi nas do finansowej ruiny. Pomóc mogą ponadto specjalne zestawienia, jakie nierzadko tworzone są przez znane serwisy zajmujące się pisaniem o pieniądzach i ofertach instytucji finansowych.

1 1 vote
Article Rating