Kartatrzynastka forum

15 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Firma Yolo S. A. to jedna z nowoczesnych firm pożyczkowych, rzucająca zupełnie nowe światło na ofertę pożyczek pozabankowych, określanych często mianem chwilówek. W przeciwności do swoich konkurentów, pożyczkodawca oferuje swoim klientom usługę karta trzynastka. Jest to w dosłownym znaczeniu karta bankowa, którą otrzymujemy do naszej dyspozycji i posiadająca limit 3000 zł, który możemy maksymalnie wydać w ramach pożyczki.

Kartatrzynastka forum

Firma Yolo, nie należy do pożyczkodawców, którzy oferują swoje usługi w krótkim czasie. Na przyznanie pożyczki trzeba niestety poczekać kilka dni, jednakże wygoda w jej dysponowaniu jest nieproporcjonalnie lepsza od innych ofert. Oczywiście dla osób, które mają konkretny cel i z góry wiedzą na co wydadzą całą sumę nie ma znaczenia w jakiej formie ją dostaną, liczy się tylko szybkość i czas spłaty. Na tym polu firma Yolo również prowadzi.

 

Karta Trzynastka

 

O ile większość pożyczek jest przyznawana na okres 30 dni, to umową na kartę trzynastkę zobowiązuje nas do 180 dni, w ciągu których musimy spłacić zadłużenie. Należy także pamiętać, że termin 6 miesięcy jest nieprzekraczalny. Jakiekolwiek spóźnienie ze spłatą, może doprowadzić do problemów, które mogą się wiązać z wysokimi odsetkami lub w najgorszym wypadku pociągnieciem do odpowiedzialności cywilno – prawnej.

Jak uzyskać pożyczkę?

W celu uzyskania pożyczki należy wejść na stronę kartatrzynastka. pl i wypełnić formularz wniosku o pożyczkę. Podczas jego wypełniania nie można popełnić żadnego błędu, ani wpisywać nigdzie niepoprawnych danych. Co więcej wniosek zostanie odrzucony jeśli potencjalny klient jest osobą, która nie spłaciła jeszcze poprzedniego zadłużenia, co w efekcie skutkuje wpisaniem do bazy dłużników takiej jak np. BIK lub KRD. Po wypełnieniu wniosku, należy potwierdzić swoje dane, wykonując standardowy przelew weryfikacyjny z naszego konta bankowego. Po zatwierdzeniu wniosku, w ciągu 48 h, drogą pocztowa dotrze do nas karta trzynastka, która do złudzenia przypomina zwykła kartę kredytowa wydawaną przez banki. Jej producentem jest Visa, zaś wydawana jest przez mBank.

Warunki umowy pożyczki

Podczas podpisywania umowy o pożyczkę, mamy do wyboru opcję z podaniem dokładnego terminu spłaty całego zadłużenia, lub tez rozłożenia go na wygodne raty. Bez względu jednak na nasz wybór, pierwsze 30 dni pożyczki sa darmowe, tzn. nie zawierają dodatkowych opłat. Kolejne dni wiążą się z opłatami w wysokości 22 gr. za każdy dzień i za każde 100 zł zadłużenia. W efekcie daje to 6, 66 zł miesięcznie, co jest jedną z najniższych prowizji do pożyczki pozabankowej. Korzystanie z karty wiąże się jednak z opłatami wynikającymi z wypłacania pieniędzy z bankomatu lub sprawdzania w nim stanu konta. Niezależnie od wysokości pobranej kwoty musimy zapłacić wtedy 5 zł. Jeśli zaś sprawdzimy w bankomacie, jaką sumą możemy jeszcze dysponować, usługa wyniesie nas 1, 5 zł. Pierwotnie limit pieniężny na usłudze jaką jest karta trzynastka wynosi 3000 zł, jest on odnawialny po każdej spłacie zadłużenia. W praktyce po 6 miesiącach ( po zakończeniu umowy) limit zostanie zwiększony do 4000 zł, zachowując tym samym swoje pierwotne zasady. Oznacza to, że nie musimy wydać całej sumy, tylko dokładnie tyle ile akurat potrzebujemy, a to co wydamy musimy później oddać.

Podsumowanie

Firma Yolo, ze swoją usługa karta trzynastka jest ewenementem na rynku firm pożyczkowych. Chcąc zdobyć wygodną formą pożyczkowania z długim okresem spłaty warto zastanowić się nad ich usługami. Firma jest ceniona na rynku i cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami, oraz licznymi nagrodami i certyfikatami. Niemniej jednak bez względu na to jak dużo pozytywnych opinii ona posiada, należy pamiętać by zawsze dokładnie zapoznać się z umowa oraz wszelakimi oświadczeniami jakie podpisujemy. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych konsekwencji zarówno finansowych jak i prawnych. Karta trzynastka, to produkt godny zaufania i polecenia. Nie sprawdzi się on jednak u osób, które potrzebują pożyczki w krótkim czasie.

1 1 vote
Article Rating