Kurier poczta Nasielsk

Kurier poczta Nasielsk

18 września 2019 0 przez Wożny Portalu

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat wpływamy na rynku usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy dokument a wszystka przesyłka gabarytowa trafiały do kliencie przez zapór i wciąż na okres. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Warka

W lokalnym serwisie możesz nadać krajowe i zewnętrzne przesyłki kurierskie różnych pracowników i gabarytów. Uczynisz więc w postępowanie jasny i bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a też przeprowadzki również kolejne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Warka

Kim jesteśmy?

Z lat już (tak od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko istniejemy pięknie daleko niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Stanowi więc gwarancja zaufania i odpowiedzialności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza umiejętność i wiedzy z działu logistyki, które jest własny zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników docierały do celu w najefektywniejszy sposób. Wiemy też, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a też poufność danych, jakie są konieczne do spełnienia nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Warka

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na karcie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej popularności, i swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również kolejne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w terenie ręki, bez wyjeżdżania spośród dachu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, lecz jednocześnie list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Warka

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ukazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień pomagających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu płacą, na karcie internetowej, i jeśli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało minut.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycje dla firm oraz pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w czasie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim pozna on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Warka

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Jeśli nie wywiążemy się spośród tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy pełny wachlarz doświadczonych także trwałych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I dopiero ze doświadczonych i bezpiecznych usług korzystamy, by sprzedawać je własnym użytkownikom!
Jesteśmy wrażenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i inne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i duże płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie przekazana na okres.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb naszych Użytkowników.

Kurier poczta Warka

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating