Last Minute Police

Last Minute Police

11 lipca 2019 0 przez Wożny Portalu

LAST MINUTE to jakaś z prac częstego i niezwykle cenionego w minionym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Dębno

Film swoją premierę miał w roku 2013 po czym szybko zyskał zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne funkcje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w wagę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w wagę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki organizujący w pracy Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w wagę Natalii Wis, będącej bogatą miłością Tomasza również z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w formę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w formę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszystkiej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele danych także wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się znacznie łatwo domyślić nawiązuje do łatwych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Dębno

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wycieczki do Egiptu. Zawsze na taką wycieczkę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć posiada mu jego matka – kobieta niezwykle efektywna oraz z myślami – w finale nie bez przyczyny przez wiele lat funkcjonowała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem udają się też właśnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w ostatnim Egipcie, to przecież teraz na wyjeździe bohaterowie mają wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy również nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które spotkają na bliskiej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to jeszcze kuchnia nie każe im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wysoką licealną miłością. Niestety kobieta nie jest jedyna, bo na wszystkim etapie towarzyszy jej ideał mężczyzny, który gdy się prezentuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Dębno

Oczywiście tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest jednocześnie związek z konsulatem, więc Tomasz natomiast jego rodzina muszą sobie w współczesnym etapie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w niewyobrażalnym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić prędzej lub później do końca, natomiast w możliwościom elemencie ze powodu na finansowe zabiegi stanowi więc ciężkie. Dlatego atrakcyjna i wzmacniająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końca.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega natomiast jego ekipa prowadzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel spotyka się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Dębno

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych elementów. Tak niemal cały firm realizowany był źle, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w sieci – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób liczyło z niecierpliwością na czas, w jakim będą potrafili poznać się z całością filmu.

Last Minute Dębno

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating