Opinie Lendon forum

Opinie Lendon forum

19 listopada 2017 2 przez Wożny Portalu

Na polskim rynku występuje wiele różnorodnych firm pożyczkowych. Różnią się one między sobą ofertami udzielanych pożyczek, jednakże każda z nich zawiera elementy głównego schematu. Można ogólnie założyć, że każda pożyczka pozabankowa, jest elementem ogólnego schematu, na który składa się udzielenie pożyczki pieniężnej na określona zgodnie z umowa sumę, która następnie należy spłacić w określonym czasie.

 

Opinie Lendon forum

Firmy pożyczkowe zarabiają w ten sposób, że do każdej pożyczki doliczona jest prowizja, oznacza to, że należy spłacić znacznie więcej pieniędzy, niż się pożyczyło. Istnieje jednak kilka firm, które prowadza polityke darmowej pierwszej pozyczki. Jedną z nich jest firma Lendon, która należy do liderów rynku pożyczkowego. Swój sukces opiera właśnie na pożyczkach, które jeśli są udzielane danej osobie po raz pierwszy, to nie nakładają na tę osobę żadnej prowizji ani innych kosztów. W efekcie tego, taki klient spłaca zadłużenie równe ilości zapożyczonych pieniędzy.

Na czym więc zarabia firma Lendon? Odpowiedź jest prosta, pierwsza darmowa pożyczka ma za zadania zdobyć nowych klientów, jest jednakże ona ograniczona sumą pieniężną. Jeśli zaś weźmiemy już kolejna pożyczkę, owa suma zostanie odpowiednio powiększona, dzięki czemu będziemy mogli pożyczyć znacznie więcej pieniędzy. Jednakże do kolejnych pożyczek, doliczona zostanie już prowizja (nie należąca do najniższych na rynku) i to właśnie na niej firma pożyczkowa zarabia.

Opinie o Lendon. pl

Lendon oferuje pożyczki online, tak więc wniosek o taką pożyczkę można złożyć poprzez stronę internetowa lendon. pl. Fakt, że pierwsza pożyczka jest darmowa, spowodował, że wielu klientów skorzystało z usług tego pożyczkodawcy, dzięki czemu cieszy się on ogromna popularnością. Pożyczkodawca Lendon jest rzetelny i bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, dlatego też wiele z tych osób, które spłaciły pierwszą pożyczkę, dalej korzysta z jego usług. Należy zwrócić uwagę na fakt, że Lendon stara się być przyjazny dla klienta. Świadczy o tym to, że cały proces weryfikacji został uproszczony, tak by podawać jak najmniej formalności i by jak najszybciej otrzymać pożyczkę. W tym samym celu, firma zrezygnowała z potwierdzenia danych poprzez przelew weryfikacyjny, zaś w zamian wykorzystuje aplikacje jaką jest Instantor. Umożliwia ona potwierdzenie danych klienta, poprzez szyfrowane zalogowanie się na jego konto bankowe. Dzięki temu, w szybki sposób można zweryfikować potencjalnego pożyczkobiorcę. Wielu osobom, ta technika może wydawać się ryzykowna, niemniej jednak nie ma co się przejmować. Nad całym procesem czuwa zewnętrzna, niezależna firma, zaś wszystkie dane są zakodowane tak by nie doszło do ich wycieku.

Wady pożyczkodawcy Lendon. pl

Każda firma pożyczkowa ma swoje wady, nie inaczej jest z pożyczkodawcą Lendon. Na samym wstępie należy podkreślić, że osoby mające bogatą historie zadłużeń, czyli będące zarejestrowane w bazach dłużników, takich jak np. BIK, KRD, itp. Nie mogą liczyć na otrzymanie pożyczki. Firma Lendon sprawdza te bazy i w celu uniknięcia problemu z niewypłacalnymi klientami, nie udziela takim osobom pożyczek. Dodatkowo należy spełnić szereg warunków. Pożyczkobiorca powinien być osobą pełnoletnią, która nie ma problemów z prawem i jest Polakiem, czyli obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy chętny powinien wypełnić wniosek, prawdziwymi danymi, nie popełniając przy tym żadnych błędów, a także posiadać aktywny numer telefonu i aktywne konto bankowe. Dodatkowo, potencjalny klient musi być konsumentem w rozumieniu przepisów prawa polskiego.

Podsumowanie

Pożyczkodawca Lendon, to firma godna polecenia, w szczególności dla nowych pożyczkobiorców. Jej oferta handlowa pokrywa się z założeniami obecnymi w regulaminie i podpisywanej umowie. Niemniej jednak, bez względu na to jak profesjonalna i porządna wydaje się być firma pożyczkowa, zawsze należy dokładnie zapoznać się z tym co podpisujemy. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji zarówno prawnych jak i finansowych.

0 0 votes
Article Rating