Opinie Solven forum

Opinie Solven forum

20 listopada 2017 0 przez Wożny Portalu

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Może jakiś drobny remont, albo zmiana auta? A może czeka Cię ślub jedynej i najukochańszej córki? Brzmi fantastycznie, ale skąd wziąć na te inicjatywy środki? W Internecie znajdziesz szereg firm pozabankowych świadczących usługi pożyczkowe. Jak jednak w tym gąszczu znaleźć tę jedyną, najlepszą?

Opinie Solven forum

Nie martw się pomożemy Ci! Przeprowadziliśmy dokładną analizę opinii Klientów współpracujących z Solven, którzy zdecydowali się na pożyczkę właśnie w tej firmie. Koniecznie do nie zajrzyj! A jeśli miałeś okazję pożyczać od Solven wymień się z innymi swoim doświadczeniem na forum.

Pożyczka Solven

O pożyczkę w Solven mogą starać się osoby, które potrzebują jej stosunkowo szybko i nie mają czasu biegać po bankach oraz dostarczać stosu dokumentów potwierdzających zdolność kredytową. Tutaj na jasnych i przejrzystych zasadach – żadnych ukrytych kosztów dodatkowych możesz pożyczyć od 100 zł do nawet 5 000 zł. Czas spłaty zobowiązania ustalasz sam, nie przekraczając jednak 30 dni. Całkowity koszt pożyczki możesz sam sprawdzić za pomocą udostępnionego przez stronę internetową Solven kalkulatora pożyczkowego. Z oferty Solven skorzystało już wiele osób, a rosnące zainteresowanie pożyczką właśnie w tej firmie powoduje, że zyskuje ona coraz większe zaufanie. Co ważne w przeciwieństwie do innych firm świadczących podobne usługi, Solven udziela już za pierwszym razem maksymalną kwotę pożyczki, czyli aż 5 000 zł.

Co więcej Solven podchodzi do sprawy danego Klienta nie jak do kolejnego numeru w swoim rejestrze, czy komputerze, lecz jak do człowieka, który ma jakieś potrzeby, historie i cele. Dlatego w porozumieniu z nim ustalane są indywidualne kwoty pożyczki tzw. limity pożyczki. Co to oznacza? Ponieważ w Solven nie ma możliwości zaciągnięcia kilku pożyczek w tym samym czasie, a sytuacja życiowa bywa różna, masz do dyspozycji wspomniany limit. W praktyce wygląda to tak, – jeżeli weźmiesz pożyczkę niższą niż Twój limit i w trakcie jej spłacania okaże się, że potrzebujesz więcej gotówki możesz o każdej porze dnia i nocy sięgnąć po resztę kwoty z limitu pożyczkowego.

Solven – termin spłaty pożyczki

Pożyczkobiorca może sam ustalić czas, w jakim chce spłacić pożyczkę, niemniej jednak nie później niż 30 dni po jej otrzymaniu. Solven, jeżeli zaistnieje sytuacja, w której Klient nie może spłacić pożyczki w terminie umożliwia przedłużenie okresu jej spłaty. Kolejno o 7, 14 lub 30 dni. Jeśli i po tym terminie Klient nie spłaci długu firma Solven jest zmuszona do podjęcia zewnętrznych działań windykacyjnych.

Konto w Solven

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę w Solven musisz założyć konto na stronie internetowej. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy, że na stronie Solven klikniesz na Rejestracja konta. W oknie, które pojawi się na Twoim komputerze wypełnij puste pola. Będą nimi:
– imię
– nazwisko
– PESEL
– e–mail
– numer telefonu komórkowego
– hasło

Oczywiście nie utworzysz konta bez wcześniejszego zapoznania się z regulaminem serwisu, który koniecznie należy zaakceptować. Po sprawdzeniu poprawności danych kliknij zarejestruj konto. Otrzymasz komunikat rejestracja przebiegła pomyślnie.

Solven – wniosek

Po procesie utworzenia konta na stronie Solven możesz przystąpić do złożenia wniosku o pożyczkę. W pierwszej kolejności na kalkulatorze zaznaczasz kwotę i czas, w jakim chcesz ją spłacić. Następnie kliknij złóż wniosek. Przygotuj serię i numer dowodu osobistego, numer konta bankowego oraz adres zamieszkania, ponieważ te dane będą Ci potrzebne. Doradcy po zapoznaniu się z Twoim wnioskiem i pozytywnym jego rozpatrzeniu natychmiast przeleją pieniądze na Twoje konto bankowe. Proste prawda? Nie wahaj się i skorzystaj z pożyczki Solven jeszcze dziś!

Forum Solven – zostaw swoją opinię

Nasz serwis specjalnie dla Ciebie dokonuje dokładnych analiz firm pozabankowych. Nie możemy tego zrobić bez Twojej pomocy. Jeżeli współpracowałeś już z Solven napisz na naszym forum, co sadzisz na temat tej firmy. Być może to właśnie dzięki Twojemu doświadczeniu i Twojej opinii, ktoś podejmie dzisiaj decyzję o pożyczce w Solven!

0 0 votes
Article Rating