Pożyczka creditstar jak wnioskować

Pożyczka creditstar jak wnioskować

27 października 2017 0 przez Wożny Portalu

W jaki sposób starać się o pożyczkę?

Wypełnienie wniosku o pożyczkę w firmie Creditstar nie zajmuje wiele czasu. Jest to łatwy i intuicyjny proces. Firma Creditstar nie posiada stacjonarnych oddziałów. Wniosek o pożyczkę można złożyć tylko przez internet. Formularz znajdziemy na ich stronie internetowej. Na samym początku musimy zaznaczyć czy o pożyczkę staramy się po raz pierwszy czy jest to kolejny raz. Jest to ważne ze względu na to, że przy pierwszej pożyczce maksymalna kwota o jaką możemy wnioskować to 1500 złotych. Przy kolejnych pożyczkach kwota wzrasta do 5000 złotych.

W kolejnym kroku za pomocą odpowiednich suwaków na stronie wybieramy o jaką pożyczkę chcemy wnioskować. Określamy w tym momencie zarówno kwotę jaką potrzebujemy jak również okres na jaki chcemy ją pożyczyć. Jako nieliczni na rynku firma Creditstar oferuje pożyczkę na okres 3 miesięcy. Minimalny czas na jaki możemy wziąć pożyczkę to 5 dni. Podczas dobierania kwoty i czasu na bieżąco będzie nam się pojawiał koszt pożyczki. Jeżeli się nam, któraś opcja spodoba to wystarczy kliknąć „złóż wniosek”.

W tym momencie musimy albo się zalogować albo zarejestrować. Jeżeli jest to nasze pierwsze spotkanie z firmą Creditstar musimy wypełnić wniosek rejestracyjny. Umieszczamy w nim swoje dane. Koniecznym jest, żeby były one prawdziwe, ponieważ będą dokładnie sprawdzane ze względu na sprawdzanie zdolności kredytowej. System będzie od nas żądał takich informacji jak: imię i nazwisko, drugie imię, PESEL, numer dowodu osobistego oraz datę do kiedy jest ważny. Co zrozumiałe konieczne jest podanie danych kontaktowych. W tym przypadku jest to numer telefonu komórkowego, adres oraz adres e-mail. Wybieramy też login i hasło, które później pozwolą nam na logowanie do systemu i przy kolejnej pożyczce damy zaloguj zamiast zarejestruj. Dodatkowo jak zwykle musimy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Potwierdzamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem firmy Creditstar oraz, że wyrażamy zgodę na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej w różnych bazach.

W celu potwierdzenia tego, że nasze dane są prawdziwe firma Creditstar wymaga wykonania jednorazowego przelewu na kwotę 1 grosza. Powinien to być przelew z rachunku, którego jesteśmy właścicielami lub współwłaścicielami. Pozwoli to porównać dane podane we wniosku z danymi właściciela konta i dzięki temu firma Creditstar uzyskuje potwierdzenie prawdziwości danych. W zależności od tego w jakim banku posiadamy konto proces weryfikacji będzie trwał nawet tylko kilka minut.

Następnie firma Creditstar rozpocznie sprawdzanie naszej zdolności kredytowej i rozpatrywanie wniosku. Może się okazać, że firma będzie miała do nas dodatkowe pytania i wtedy konsultant będzie do nas dzwonił. Trzeba o tym pamiętać zwłaszcza gdy nie mamy w zwyczaju odbierać telefonów od nieznajomych numerów. Jeżeli nie będziemy odbierać telefonów od firmy Creditstar to proces weryfikacji naszego wniosku może znacznie się wydłużyć.

W momencie gdy firma Creditstar pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek to od momentu otrzymania decyzji o przyznaniu pożyczki do momentu otrzymania pieniędzy na konto upłynie 15 minut. Czas ten jednak może ulec wydłużenie. Jednak za wydłużenie będzie odpowiadać obsługa bankowa.

Po otrzymaniu gotówki warto pamiętać o terminowej spłacie pożyczki, ponieważ za każdy dzień zwłoki naliczane są karne odsetki w wysokości 14 % w skali roku. Przy problemach ze spłatą należy się skontaktować z działem obsługi klienta. Konsultant postara się pomóc w rozwiązaniu problemu. Firma Creditstar nie przewiduje możliwości wydłużenia czasu spłaty pożyczki ponad ten, który zaznaczyliśmy we wniosku. Firma Creditstar w przeciwieństwie do innych firm umożliwia pożyczenie pieniędzy na 3 miesiące. Dział obsługi klienta pracuje codziennie w godzinach od 9 do 20.

0 0 votes
Article Rating