Pożyczka efino jak wnioskować

Pożyczka efino jak wnioskować

17 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Chcesz zrobić żonie wyjątkowy prezent na jej okrągłe 30 urodziny. Zawsze marzyła o locie balonem, jednak ze względu na inne wydatki nigdy nie mogła pozwolić sobie na taką ekstrawagancję. W twojej obecności czuje się jednak bezpieczniej i choć tego typu rozrywka nie należy do najbardziej ekstremalnych, chcesz jej towarzyszyć. Szef obiecał Ci premię, jednak ze względu na niespodziewane firmowe wydatki, musisz jeszcze poczekać na jej wypłatę. Jednak urodziny twojej żony zbliżają się wielkimi krokami, a ty chcesz wszystko dobrze zaplanować. Nie czekaj aż dostaniesz swoje obiecane pieniądze, załatw tą niespodziankę już dziś, składając Efino wniosek przez internet.

Pożyczka efino jak wnioskować

Masz przynajmniej 21 lat, polskie obywatelstwo, stały dochód z dowolnego legalnego źródła oraz nie jesteś dłużnikiem w KRD, BIG, ani BIK? W takim razie możesz składać wniosek o pożyczkę w Efino. Oczywiście musisz mieć jeszcze adres e-mail i dostęp do bankowości internetowej.

 

Chcesz znać szczegóły tej alternatywnej dla typowych chwilówek oferty pożyczkowej? Spieszymy z wyjaśnieniami. Efino pożyczka to rodzaj pożyczki krótkoterminowej jednak rozłożonej na dogodne raty, na czas od 3 do 18 miesięcy. Wnioskując po raz pierwszy możesz na suwaku wybrać kwotę od 1000 do 6000 zł, na okres spłaty od 3 do 18 miesięcy. Prawda, że wygodnie? Pewnie chcesz wiedzieć jak wygląda przykładowa wysokość rat? Otóż biorąc pożyczkę Efino w wysokości 1500 zł na 5 miesięcy, twoja miesięczna Efino rata wyniesie 408 zł, a całość zobowiązania to koszt 2042 zł. Zakładając, że nie masz innych zobowiązań kredytowych nie jest to wcale kwota, którą jakoś znacznie odczujesz w swoim domowym budżecie. Kiedy masz inne zobowiązania także możesz wnioskować o pożyczkę w Efino, jednak firma pożyczkowa sprawdzi twoją wypłacalność poprzez usługę Instator. Zalogujesz się w ten sposób do swojej bankowości elektronicznej, nie musisz się obawiać o swoje hasło, gdyż połączenie jest szyfrowane, pożyczkodawca nie ma do niego dostępu. Efino daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Usługa Instator pozwala pożyczkodawcy od razu stwierdzić zdolność kredytową każdej osoby wnioskującej o pożyczkę.

Nie musisz więc tak jak w przypadku innych pożyczek krótkoterminowych wysyłać jednego grosza w celu weryfikacji twojej tożsamości. Efino infolinia czeka na Ciebie, jeśli przy wypełnianiu wniosku lub czytaniu regulaminu oraz umowy pożyczki masz jakieś wątpliwości. Pracownicy firmy pożyczkowej Efino wyjaśnią Ci wszelkie niejasności, jeśli takie się pojawią. Kontakt z pracownikami Efino możesz mieć 7 dni w tygodniu. Jeśli wnioskujesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-22, a w soboty i niedziele od 9-18, masz pewność, że ktoś na pewno odbierze twój telefon. Wystarczy, że wybierzesz numer lub napiszesz e-mail na adresl, a błyskawicznie uzyskasz potrzebne Ci informacje. Efino kontakt jest zawsze do twojej dyspozycji.

Wykorzystując Efino logowanie możesz sprawdzić na swoim Efino koncie twoje zobowiązanie wobec pożyczkodawcy oraz harmonogram spłat rat. Dodatkowo możesz poprzez swoje konto i formularz wnioskować o kolejną pożyczkę jeśli spłaciłeś poprzednie zobowiązanie wobec Efino. Druga pożyczka może być już udzielona na kwotę do 10000 zł, co z pewnością pozwoli Ci zrealizować wiele twoich planów, czy pokryć wiele bieżących wydatków.

Pożyczka w Efino udzielana jest na wszelkie potrzeby konsumpcyjne nie związane z działalnością gospodarczą. Z nami możesz spełniać swoje pragnienia i stać Cię na więcej. Żyjesz nie po to aby marzyć, ale by te marzenia realizować, w czym działalność firmy pożyczkowej Efino chętnie Ci pomoże. Mając problemy ze spłatą możesz ją przedłużyć o 30 dni, z uiszczeniem odpowiedniej opłaty za przedłużenie. W ten sposób zbierzesz potrzebne środki i jeśli nie wyniknie nic niespodziewanego, nie będziesz miał do czynienia z Efino windykacją. Choć nasi pracownicy są niezwykle otwarci i służą pomocą dłużnikom w rozłożeniu długu na raty, to jednak nie warto psuć swojej historii kredytowej. Bądź odpowiedzialny, odpowiedzialnie pożyczaj i tak samo odpowiedzialnie spłacaj. Skorzystaj z najlepszej pożyczki krótkoterminowej na raty.

1 1 vote
Article Rating