Pożyczka kartatrzynastka telefon

Pożyczka kartatrzynastka telefon

1 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Firma pożyczkowa Yolo S. A., należy do czołówki firm pożyczkowych. Oferuje na długi okres spłaty, który można rozłożyć na wygodne raty, nie nadużywające wytrzymałości budżetu rodzinnego. Ponadto doliczane do niej koszty dodatkowe w postaci prowizji są bardzo niskie, a pierwsze 30 dni pożyczki, są całkowicie darmowe.

Pożyczka kartatrzynastka telefon

 

Niemniej jednak wymienione aspekty nie są tym czym firma Yolo zasłużyła sobie na tak dużą popularność. Jej oferta opiera się na usłudze jaka jest Karta trzynastka. . Jest to karta płatnicza w dosłownym znaczeniu tego słowa, wydawana przez mBank, a jej producentem jest Visa. Działa ona tak jak inne karty wydawane przez banki. Można jej używa do płacenia za zakupy w sklepach stacjonarnych, płacić nią w Internecie, a nawet wypłacać pieniądze z bankomatów. Chociaż do złudzenia przypomina inne karty bankowe, to ma w sobie jedną podstawową różnice. Obecny na karcie limit pieniędzy wynoszący maksymalnie 3000 zł, warunkuje ilość pieniędzy na jaką można się zadłużyć. Innymi słowy, ostatecznie należy spłacić taką sumę, jaką wykorzystamy z przydzielonych 3000 zł.

Charakterystyka pożyczki Karta Trzynastka

Pożyczka jaką jest karta trzynastka, obejmuje umowę na 180 dni. W ciągu tych 6 miesięcy należy spłacić zadłużenie. Ważne jest to, że dzięki tak długiem okresowi spłaty, nie można go przekroczyć, gdyż w efekcie może to skutkować naliczeniem wysokich kar pieniężnych. Jak już wspomniano, pierwsze 30 dni jest darmowe. Po 31 dniu zostaje już jednak naliczona prowizja. Wynosi ona 22 gr/dzień, za każde 100 zł zadłużenia na koncie. Dodatkowo należy doliczyć także opłaty wynikające z korzystania z bankomatów, naliczane w przypadku wypłat lub sprawdzenia stanu konta. Ważne jest także, to, że firma Yolo, daje możliwość wyboru sposobu spłaty zadłużenia. Można ustalić odgórnie termin do którego należy zwrócić wydane pieniądze, lub też skorzystać z ofert kartatrzynastka na raty, czyli rozłożyć zadłużenie na wygodne miesięczne raty. Bez względu na wybraną opcje, nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów.

Jak zdobyć pożyczkę Karta Trzynastka?

Aby uzyskać pożyczkę karta trzynastka, należy spełnić kilka wymogów. Potencjalny klient musi być obywatelem Rzeczypospolitej polskiej, oprócz tego musi być konsumentem w rozumieniu przepisów prawa polskiego i osobą niekaraną, zdolną do spłaty zadłużenia. Ponadto pożyczkobiorca musi posiadać aktywny numer telefonu i aktywny rachunek bankowy, przy pomocy którego przeprowadzi weryfikacje podanych we wniosku danych, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Po spełnieniu powyższych warunków, należy udać się na oficjalną stronę pożyczkodawcy i wypełnić wniosek online, w którym trzeba podać dane znajdujące się na dowodzie oraz przedstawić pozytywną zdolność kredytowa. Po weryfikacji danych, pożyczkodawca przeprowadzi analizę wniosku i podejmie decyzję o jego akceptacji lub odrzuceniu.

BIK i KRD

Bazy dłużników, takie jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD – Krajowy Rejestr Dłużników, są problemem dla wielu klientów. Uniemożliwiają one pozyskanie kolejnej pożyczki, przed spłatą obecnej. Firma Yolo, sprawdza te bazy i jeśli osoba nie posiada pozytywnej zdolności kredytowej, nie ma nawet co liczyć na uzyskanie pożyczki. Takie działania są podejmowane przez firmy pożyczkowe w celu uniknięcia problemó1) z wypłacalnością potencjalnych klientów.

Podsumowanie pożyczki kartatrzynastka

Karta trzynastka to usługa godna polecenia. Cechuje się ona wysoką elastycznością korzystania z pieniędzy. Niemniej jednak nie nadaje się dla osób, którym zależy na czasie, gdyż średni czas oczekiwania na pożyczkę wynosi około 60h. Warto podkreślić, że reklamowana przez firmę Yolo oferta pożyczkowa, w pełni zgadza się z tym co jest w umowie i regulaminie, co z pewnością przekłada się na dużą liczbę pozytywnych opinii o tej firmie i wielu zadowolonych klientów. Niemniej jednak, zawsze należy dokładanie zapoznać się z tym co podpisujemy. Pozwoli to na unikniecie nieprzyjemnych konsekwencji zarówno finansowych jak i prawnych.

0 0 votes
Article Rating