Pożyczka Lendon w 15 minut

Pożyczka Lendon w 15 minut

16 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się znaleźć się w nieoczekiwanej sytuacji. Wszelkiego typu wydarzenia losowe najczęściej wymagają od nas natychmiastowego położenia pieniędzy na stół. Jednocześnie przecież każdy z nas ma prawo wybrać się na zagraniczne wakacje lub zrobić remont w mieszkaniu. Wszystko to, jednak wymaga gotówki – tego aspektu nie da się ukryć, ani przeskoczyć choć wszyscy byśmy tego bardzo chcieli.

Pożyczka Lendon w 15 minut

 

Możesz w takich przypadkach podratować domowy budżet biorąc pożyczkę. Robiąc to, miej na uwadze, że w Internecie istnieje mnóstwo firm pozabankowych, które chętnie udzielą Ci pożyczki. Czy jednak każdej z nich można zaufać? Z myślą o Twoim bezpieczeństwie i kierując się opiniami innych osób, które miały podobne doświadczenia do Twoich, przygotowaliśmy krótki materiał o marce Lendon. Zobacz, co możesz osiągnąć dzięki pożyczce u tego pożyczkodawcy.

Pożyczka w Lendon – zasady

Firma Lendon różni się zasadniczo od innych podobnych do siebie firm świadczących usługi finansowe – głównie pożyczki krótkoterminowe. Zacznijmy od tego, że w Lendon możesz pożyczyć najmniej 100 zł, natomiast największa kwotę jaką możesz uzyskać to aż 5 000 zł. Wszystko wydaje się być na pierwszy rzut takie samo jak w innych firmach. Niemniej jednak, jeśli jesteś nowym Klientem Lendon, to najwyższą kwotą jaką możesz otrzymać jest 2 500 zł. Pierwsza pożycza jest jednak za darmo – spłacasz tyle, ile pożyczasz. O kolejne – wyższe pożyczki możesz starać się dopiero po spłacie pierwszej, która stanowi niejako sprawdzenie Ciebie, jako rzetelnego Klienta. To jednak nie jedyna rzecz, która wyróżnia Lendon na tle innych firm. Lendon bowiem założyło interesujący okres na spłatę zobowiązań, gdyż dług możesz spłacić w ciągu 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 lun 45 dni. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę na np. 9 dni, to jest to absolutnie wykluczone, co nie oznacza, że nie możesz spacic wcześniej swojego zobowiązania.

Dodatkowo firma Lendon ma jeszcze jedną bardzo dużą zaletę. Mianowicie oferuje tzw. pożyczkę refinansującą. Jest to opcja dla Klientów, którzy mają zobowiązania w innej firmie pożyczkowej bądź w banku i chcą je szybko spłacić. Wówczas decydując się w Lendon na usługę pożyczki refinansującej i oczywiście płacąc za ten produkt otrzymujemy od Lendon pomoc w postaci zapłacenia za nas naszego długu przez tę firmę. Następnie zobowiązujemy się spłacić należność, ale bezpośrednio w Lendon i na warunkach tego pożyczkodawcy.

Jak otrzymać pożyczkę w Lendon?

W jaki sposób możesz ubiegać się krok po kroku o pożyczkę w Lendon? To bardzo proste, a cały proces nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Przede wszystkim w pierwszej kolejności zarejestruj się na stronie internetowej Lendon. pl i załóż Profil Klienta, wypełniając prosty formularz rejestracyjny. Zaloguj się do profilu, a następnie potwierdź swoją rejestrację za pomocą aplikacji Instalator, lub w sposób tradycyjny – potwierdzeniem w postaci przelewu z Twojego indywidualnego konta bankowego kwoty w wysokości 0. 01 zł na rachunek bankowy Lendon. Teraz możesz na kalkulatorze dostępnym na stronie pożyczkodawcy zaznaczyć jaka kwota kredytu Cię interesuje oraz czas w jakim chcesz go spłacić. Twój wniosek o szybką pożyczkę zostanie niemalże natychmiast rozpatrzony, a decyzje o jej przyznaniu bądź nie otrzymasz w wiadomości sms. Po chwili pieniądze znajda się na Twoim koncie bankowym.

Skontaktuj się z Lendon. pl

Firma Lendon. pl chętnie odpowiada na wszelkie zapytania Klientów. Z myślą o nich przygotowała również sekcję najczęściej zadawanych pytań. To właśnie tam w pierwszej kolejności możesz udać się w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Ponadto Biuro Obsługi Klienta Lendon dostępne jest 7 dni w tygodniu, a także w święta. Poniżej szczegółowe dane teleadresowe do Lendon:

Pełna nazwa pożyczkodawcy:
Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres:
ul. Kasprzaka 2/8,
Warszawa 01-211
Kontakt:
Infolinia:
E-mail:
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek 8. 00-21. 00
Sobota 9. 00-18. 00
Niedziela 9. 00-18. 00

Forum Lendon – wymiana doświadczeń

W dzisiejszych czasach najlepszą recenzję marki wystawiamy my sami. To dzięki rzetelnej wymianie informacji oraz doświadczenia pomagamy sobie jako potencjalni pożyczkobiorcy w podejmowaniu najwłaściwszych decyzji, które czasem rzutują na całe nasze życie. Jeśli więc pożyczałeś już pieniądze od Lendo. pl podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami – wyraź swoje za i przeciw. Liczymy, że podzielisz się z innymi swoim doświadczeniem i pomożesz podjąć innym decyzje co do pożyczki w Lendon.

1 1 vote
Article Rating