Pożyczka zaplo opinie

Pożyczka zaplo opinie

5 grudnia 2017 0 przez Wożny Portalu

Zaplo to nowy podmiot finansowy, specjalizujący się w pożyczkach pozabankowych, spłacanych w ratach miesięcznych. Aby sprawdzić ofertę firmy, można skorzystać z porównywarki firm pożyczkowych (np. chwilowo. pl), gdzie dokładnie porównamy wszystkie dostępne oferty. Witryna internetowa firmy jest bardzo przejrzysta.

Pożyczka zaplo opinie

Po wejściu na adres www. zaplo. pl widzimy na ekranie 5 podstron, gdzie mamy wszystkie informacje potrzebne do wstępnej orientacji w ofercie. Aby wnioskować o pożyczkę, trzeba się zarejestrować, podając dane personalne (niewrażliwe), PESEL, nr telefonu (stacjonarny lub komórkowy) oraz adres e-mail oraz nowe hasło do późniejszego zalogowania się na stronie. Hasło powinno składać się z minimum 6 liter i 1 cyfry i powinno być unikalne, czyli nieużywane na innych portalach. Na tle innych firm Zaplo wyróżnia się łatwością i prostotą obsługi wniosku on-line i szybkimi decyzjami kredytowymi, przekazywanymi bezpośrednio na adres poczty elektronicznej.

 

Co to jest Zaplo?

Na rynku chwilówek wiele się dzieje. Zmiany idą ogólnie w stronę zwiększenia maksymalnych kwot pożyczki oraz wydłużenia okresu jej spłaty. Coraz częściej firmy decydują się na uruchomienie tzw. “wakacji kredytowych”, czyli możliwości chwilowego zawieszenia spłaty rat. Zaplo jako jedyne daje możliwość nawet 4-krotnego odroczenia spłaty o miesiąc (w przypadku pożyczki na 24 miesiące).

Co oferuje firma Zaplo?

Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować on-line (pod adresem www. zaplo. pl), to aż 10 000 zł (dziesięć tysięcy złotych), rata to około 600 zł/miesięcznie, a okres spłaty to maksymalnie już 3 lata (niedawno “tylko” 2 lata). Jeśli ktoś potrzebuje 10 tysięcy, a wycieczki po bankach zakończyły się fiaskiem, powinien rozważyć tę ofertę. Zwłaszcza, że w zestawieniu z innymi podobnymi ofertami, ta jest przyjazna dla Klienta, przejrzysta, bez kruczków, aneksów pisanych drobnym maczkiem czy tak nielubianych przez większość z nas “gwiazdek”. Te praktyki odchodzą powoli do lamusa, zarówno w tradycyjnych instytucjach finansowych, jak i na młodym w Polsce jeszcze rynku pożyczek pozabankowych. Mimo wysokich kosztów tak długiego kredytowania i tak ta oferta cieszy się popularnością wśród klientów, szczególnie tych, którym banki regularnie odmawiają udzielenia klasycznego kredytu. O pożyczkę ratalną w Zaplo mogą wnioskować osoby, które ukończyły 21 lat, a nie przekroczyły jeszcze 70 roku życia. Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca zamieszkania na terenie naszego kraju.

Warunki udzielenia Pożyczki w Zaplo

Potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać własne konto bankowe oraz numer telefonu lub adres e-mail. Wymagany jest także stały dochód zapewniający potrzebną zdolność kredytową, przy czym wcale nie musi to być umowa o pracę, ale jakiekolwiek inne, stałe źródło finansowe (np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, stały zasiłek, renta bezterminowa, emerytura, stypendium, umowa najmu itp.). Klient Zaplo. pl musi także odznaczać się nienaganną historią kredytową – nie może posiadać niespłaconych kredytów i nieuregulowanych zobowiązań. Aby otrzymać pożyczkę, trzeba posiadać również aktywny Panel Klienta na stronie internetowej Zaplo. pl.

Jeszcze przed rejestracją można sprawdzić w kalkulatorze na stronie internetowej Zaplo, ile wyniesie miesięczna rata dla konkretnej sumy i okresu kredytowania. Ustawiamy suwakiem potrzebną nam kwotę i czas kredytowania, a po chwili ujrzymy proponowaną miesięczną ratę. Do rejestracji potrzebne są jedynie podstawowe, niewrażliwe dane, ogólnie dostępne dla wszystkich instytucji i podmiotów finansowych w Polsce: dane personalne i dane kontaktowe (telefon, adres, adres e-mail). Dopiero na drugim etapie składania wniosku potrzebne są następujące dokumenty: dowód osobisty, informacje o dochodach i wydatkach, dokumenty potwierdzające dochód w przypadku (może to być wyciąg z konta, zaświadczenie o osiąganych dochodach, paski płacowe, rMUA, decyzja o przyznaniu świadczenia – renty, emerytury, rozliczenie PIT, potwierdzenie opłaty podatków, zestawienie z książki przychodów i rozchodów).
Ważne: aż do 7000 zł można pożyczyć bez żadnych zaświadczeń, żyrantów, co było wymagane dawniej w bankach. Następnie – podobnie jak w innych parabankach – trzeba dokonać weryfikacji, która wykonywana jest za pomocą przelewu na konto lub w aplikacji Instantor (za jej pomocą można się zalogować do swojej bankowości internetowej na parę sekund, w trakcie których system sprawdza dane klienta).

Wady i zalety

Wady tej oferty dotyczą całego sektora pożyczek pozabankowych, a zalicza się do nich z pewnością wysokie oprocentowanie. W zamian za to mamy bardzo wysoką przyznawalność w Zaplo i fakt, że pieniądze szybko znajdą się na koncie bankowym. Zaletą nowej oferty jest szybka decyzja kredytowa i możliwość załatwienia wszystkiego w 1 dzień bez wychodzenia z domu i z każdego miejsca, gdzie aktualnie przebywamy. Warto pamiętać, aby pożyczki brać odpowiedzialnie i w miarę możliwości unikać przeznaczania ich na cele konsumpcyjne. Lepiej tak szybko i łatwo uzyskaną pożyczkę przeznaczyć na inwestycje albo rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Zatem zanim podejmiemy decyzję o wysłaniu wniosku, policzmy nasz miesięczny dochód ze wszystkich źródeł i sprawdźmy, czy będzie nas stać na oddanie całej kwoty w terminie bez problemu i terminowe, regularne miesięczne raty.

0 0 votes
Article Rating