Promocje na OBI Karlino

Promocje na OBI Karlino

12 marca 2019 Wyłącz przez Wożny Portalu

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, gwarantuje on poczucie sterylności, tak przecież niezbędnej w obecnym polu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Suchań

Chociaż nie mniej atrakcyjną możliwością jest montowanie bieli z kolejnymi kolorami, zarówno tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak oraz te w niskich kolorach. Należy zawsze pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Suchań

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe oraz akcesoria sanitarne istniały w obecnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą i dodatkowo niezwykle atrakcyjną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie okazuje się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Suchań

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze wręczają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło wyraża się z białego koloru a niezwykle rozświetla pomieszczenie. Istnieje ostatnie pewna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się także duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na całą pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć szeroką gamę produktów otwartych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba uważać na przyczynie to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Suchań